Dolar : Alış : 3.7845 / Satış : 3.7913
Euro : Alış : 4.6641 / Satış : 4.6725
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul11°CYağışlı

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Normo Paslanmaz Klozetler

Adres : HESKOP Sanayi Sitesi M2 Blok No:25 İkitelli İstanbul

Telefon : +90 (212) 582 00 62

Faks : +90 (212) 670 00 45

info@normo.com.tr

www.normo.com.tr

11 Temmuz 2016

normaPaslanmaz çelik klozet konusunda yaklaşık 4 yıllık bir araştırma neticesinde Türkiye’de bu konuda en büyük tecrübe ve birikimle müşterilerine hizmet vermektedir. Ağırlıklı satışlarını ihracatda Norveç, Danimarka, finlandiya, AB ülkeleri, arap ülkeleri ve bağımsız devletler topluğu oluşturmaktadır.

Şu anda Normo Paslanmaz Klozetler 5 farklı çeşitde üretilmektedir. Bunlar üç çeşit Normo Paslanmaz Klozet 1 çeşit Pisuvar 1 çeşit de Alaturka tuvalet olarak üretilmektedir. Lavabo çeşitleri isteğe göre dizayn edilebilmektedir. Zaman içersinde çeşitlerin artacağını düşünüyoruz.

Normo Paslanmaz Klozetlerin en büyük avantajı; Hijyenik olması, temizliğinin kolay olması, dayanıklı olması askeri alanlarda olası patlamalarda bütün halde kalması yanında son kullanım yerine ulaşımda defolanmaması ve fire kaybının olmamasıdır.

Ürünlerimiz ağırlıklı olarak kullanım alanları Hapishaneler, askeri tesisler, stadyumlar, benzin istasyonları, hastaneler, alışveriş merkezleri, bar, gazino ve toplu yaşam alanlarıdır. Bunun yanında çok şık ve hijyenik olduğu için konutlarda da tercih edilmektedir.

 

Video Eklenmemiş.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Firma Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 1 Resim 2 Resim 3

EN ÇOK OKUNANLAR

GYODER üyesi 39 proje’den Kampanya

GYODER üyesi 39 proje’den KampanyaTürkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım

15.Gayrimenkul Zirvesi’nde Metrekarenin Geleceği Tartışıldı

15.Gayrimenkul Zirvesi’nde Metrekarenin Geleceği TartışıldıTürkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım

Nurol Gyo, İlk Yeşil Binası ‘Nurol Tower’ı Tamamladı

Nurol Gyo, İlk Yeşil Binası ‘Nurol Tower’ı Tamamladıİstanbul’a seçkin projeler kazandıran gayrimenkul sektörünün güçlü kuruluşu