Dolar : Alış : 3.7845 / Satış : 3.7913
Euro : Alış : 4.6641 / Satış : 4.6725
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul11°CYağışlı

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Tekniksat Uydu ve Güvenlik Sistemleri,

Adres : Selahaddin Eyyübi Mahallesi 1538. Sokak No: 32 Kat:1 Dr. Esat Oktay İş Merkezi Esenyurt / İstanbul

Telefon : 0 212 620 4 111 (pbx)

Faks : 0 212 620 4 333

tekniksat@tekniksatgroup.com.tr

http://www.tekniksatgroup.com.tr/

11 Temmuz 2016

1992 yılında kurulan Tekniksat Uydu ve Güvenlik Sistemleri, uydu ( SMATV ), Kablo TV ( CATV ), Terrestrial anten ( MATV ), Kamera (CCTV ) ve Fiber Optik Dagıtım sistemleri üzerine faaliyet göstermektedir. Üretim, tasarım ve uygulama %100 yerli ve ileri teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.

Tekniksat; ürün kalitesi, üretim, satış, montaj ve sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.    Firmamız kuruluşundan bu yana, Türkiye ve dünyanın lider firmalarıyla yaptığı anlaşmalarda gücüne güç katarak hayatına devam etmektedir.

Tekniksat; kalite ve müşteri memnuniyeti demektir. Firmamız üretici firma olarak bütçesinin önemli bir kısmını mühendislik ve AR-GE bölümünü güçlendirmek için harcamaktadır.

Founded in 1992, Tekniksat Electronics is specialized in satellite, cable TV and local satellite distribution systems. Tekniksat uses 100% domestic and advanced technology for the production, design and processing.

The main purpose of Tekniksat is to achieve customer satisfaction through its product quality, production, sales, assembly and after sales services. 

Since its establishment, our company has been growing stronger through numerous agreements signed with the leading production companies in Turkey and the world. 

Tekniksat means quality and customer satisfaction. Our company as a production company has used a large part of its budget to strengthen its Engineering and Research &Development activities. 

İlgili Terimler :

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Firma Fotoğraf Galerisi

Resim 2

EN ÇOK OKUNANLAR

GYODER üyesi 39 proje’den Kampanya

GYODER üyesi 39 proje’den KampanyaTürkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım

15.Gayrimenkul Zirvesi’nde Metrekarenin Geleceği Tartışıldı

15.Gayrimenkul Zirvesi’nde Metrekarenin Geleceği TartışıldıTürkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım

Nurol Gyo, İlk Yeşil Binası ‘Nurol Tower’ı Tamamladı

Nurol Gyo, İlk Yeşil Binası ‘Nurol Tower’ı Tamamladıİstanbul’a seçkin projeler kazandıran gayrimenkul sektörünün güçlü kuruluşu